Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kamierowskie Piece - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Żytnia

Dąbrówka(Kamierowskie Piece + 23 km)

799 000 zł239 m² 3 343,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Soroki

Łapino(Kamierowskie Piece + 21 km)

997 200 zł148 m² 6 737,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:407 m²

Atuty: możliwość wyboru designu schodów w różnych wariantach w cenie, 148 m2 dom + działka 407 m , dojazd do Gdańska nową droga s6, wysokość garażu 3.0 m, parter wysokość 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Starogardzka

Dąbrówka(Kamierowskie Piece + 23 km)

850 000 zł167,80 m² 5 065,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przestawić Państwu na sprzedaż duży dom wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Dąbrówka. Dąbrówka - wieś kociewska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Soroki

Łapino(Kamierowskie Piece + 21 km)

670 000 zł178 m² 3 764,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Na sprzedaż do dom w zabudowie szeregowej ( skrajny ) o powierzchni całkowitej 178 m . Powierzchnia działki wynosi 1.222 m . Cena obejmuje stan faktyczny. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Miła

Rębielcz(Kamierowskie Piece + 15 km)

750 000 zł93 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Rębielcz, w gminie Pszczółki, z dogodnym dojazdem do oraz drogi krajowej. Dom: budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Zblewo

Zblewo(Kamierowskie Piece + 21 km)

780 000 zł130 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Ostatni dom na osiedlu przy lesie - Leśny Zakątek w Zblewie. Atuty: - ogrzewanie podłogowe - pompa ciepła, - nowoczesna bryła budynku, - duża działka o powierzchni 1113 m2, - bliskość lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Żuławska

Skowarcz(Kamierowskie Piece + 17 km)

639 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Nieruchomość: działka budowlano usługowa o numerze ewidencyjnym 132/4 powierzchnia 1 365 m2, obręb Skowarcz, gmina Pszczółki; - nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sucumin

Sucumin(Kamierowskie Piece + 19 km)

1 398 000 zł178,35 m² 7 838,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy wygodę i nowoczesne rozwiązania z ciszą i przestrzenią - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Położony w spokojnej części Sucumina, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sławki

Sławki(Kamierowskie Piece + 24 km)